Pasūtīšana un piegāde

Mūsu mājaslapā varat veikt rezervāciju, kuru nedēļas laikā apstiprināsim. Ja nesaņemat  ziņu, droši sazinieties ar mums! Samaksu veiksiet, saņemot stādus, skaidrā naudā vai veicot pārskaitījumu.

Lai izvēlēto produktu ieliktu grozā, jāizvēlas atbilstošs iepakojums un skaits. Kā ērtāk atlasīt vēlamo šķirni varat izlasīt “Produkti” apakšsadaļā “Visas rozes”.

Būsim ļoti pateicīgi, ja ievietosiet atsauksmi par rožu šķirni, lai arī citi var iepazīties ar konkrēto rozīti vairāk. Tiesa, pirmajā reizē mums jāapstiprina Jūsu komentārs, bet nākamie ieraksti, ja saglabājāt savu vārdu un epastu, saglabāsiet automātiski. Veidosim šo datu bāzi kopā, lai visi varam gūt plašāku informāciju!

Agri pavasarī veidojam piegādes apļus, kad nogādājam Jūsu pasūtījumu uz norādīto adresi. Piegādes cena – 5 eur. Ja Jūsu adrese neiekļaujas nevienā aplī, izmantojam Omnivas pakomātu pakalpojums. Piegādi ar pakomātu starpniecību nodrošinām TIKAI pirmā gada rožu stādiem, kuri ir iepakojumā – trubiņa. 

Piegāde uz Jēkabpili darba dienās, bez maksas, iepriekš savstarpēji vienojoties.

Vienmēr gaidām pie mums ciemos stādaudzētavā, kur varat saņemt gan rezervētos stādiņus, kā arī aplūkot un iegādāties stādus, kuri iepatīkas uz vietas!

X